Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

У Криму звільнили «міністра енергетики»

24 / 11 / 2015

Голова окупованого Криму Сергій Аксьонов звільнив російського міністра палива та енергетики Криму Сергія Єгорова прямо під час засідання «Радміну» Криму після ознайомлення з інформацією про енергопостачання півострова в умовах відключення з боку материкової України. Про це повідомляє «Кримінформ».

Аксьонов вважає роботу “міністерства” з укладання графіків віялових відключень незадовільною, а розподіл електроенергії, що генерується на півострові, по містах і районах — несправедливим.

«З урахуванням того, що у нас Міністерство палива та енергетики не виконує свої функціональні обов’язки, Сергій Вікторович (Єгоров), Вам доведеться шукати інше місце роботи. Я шкодую, звичайно, про те, що Ви підвели нас всіх у цій ситуації. Графік сформований не був», — сказав Аксьонов.

Він додав, що діяльністю “Мінпаливенерго” в цей період займеться прокуратура.

Нагадаємо, в ніч на 22 листопада весь Крим був знеструмлений, у зв’язку з чим на півострові ввели графік аварійних відключень.

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини