Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

У Криму знову карантин — через хворобу Ньюкасла у птиці

31 / 03 / 2016

В анексованому Росією Криму введені обмежувальні заходи щодо хвороби Ньюкасла у свійської птиці. Про це повідомляє прес-служба Державного комітету з ветеринарії «уряду» Криму.

«При проведенні лабораторних досліджень біологічного матеріалу від птахів (курей), відібраних в особистих підсобних господарствах Первомайського району, Сімферопольського району, Красноперекопського району, Чорноморського району, міського округу Судак виявлено геном вірусу ньюкаслської хвороби», – йдеться в повідомленні відомства.

Як наголошується, в розпорядженні про встановлення обмежувальних заходів відомство керується інструкцією Міністерства сільського господарства СРСР від 9 червня 1976, із змінами і доповненнями від 28 серпня 1978 року.

Також на території півострова продовжує діяти карантин у зв’язку з африканською чумою свиней. Кримські фермери підозрюють, що під прикриттям африканської чуми свиней на півострові готується переділ ринку.

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини