Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Криму затримали журналіста Заіра Акадирова

15 / 01 / 2016

Сьогодні в Сімферополі російські силовики затримали кримського журналіста Заіра Акадирова. Про це повідомляє джерело QirimInfo. Затримання відбулося біля будівлі «Верховного суду Криму», де сьогодні проходить слухання по «справі 26 лютого».

Акадиров прийшов на суд в якості слухача. Як повідомляє джерело, до нього підійшли силовики і запросили на розмову до Центру протидії екстремізму. Один із співробітників представився Шамбазовим. Акадиров їхати відмовився.

Тоді двоє співробітників ОМОН силою заштовхнули журналіста в машину, при цьому не пояснивши підстав для затримання. Проте йому вдалося з неї вискочити.
До цього часу підійшло багато очевидців. Тоді Шамбазов наполіг на необхідності поговорити з журналістом в РВВС який розташований неподалік від будівлі суду.

«Акадиров відмовлявся, але під тиском десятка ОМОНівців його переконали, хоча так і не пояснили підстав для затримання. Старший з них так і сказав: якщо не законно, ви це оскаржуєте, а зараз пройдіть до райвідділу. Він зайшов у 12:00 (за кримським часом – ред.). Можливо, з ним зайшов один з очевидців, інших не пустили», – повідомляє очевидець.

Нагадаємо, що прізвище колишнього співробітника СБУ, капітана Артура Шамбазова зустрічається у справі політв’язня Олександра Костенко.

Сьогодні в Сімферополі проходить черговий суд по «справі 26 лютого».

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини