Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Криму затримали заступника начальника СІЗО Сімферополя за хабар

11 / 08 / 2017

Заступника начальника Сімферопольського СІЗО Микиту Федорова звинуватили в отриманні хабара в 3 млн рублів (стаття 159 КК РФ). Про це повідомляє «Медіазона» з посиланням на джерела в СІЗО і місцевому управлінні ФСБ.

Про затримання Федорова у власному кабінеті виданню стало відомо 7 серпня. За даними джерела в СІЗО, проти Федорова порушили справу про хабар, за яку він обіцяв допомогти ув’язненому з умовно-достроковим звільненням. Зараз Федоров знаходиться в ізоляторі тимчасового утримання.

Слідчий ізолятор Сімферополя, в підпорядкуванні якого працює Федоров, відомий за скаргами заарештованих на умови утримання. Останнім часом скарги надходили, щонайменше, від трьох людей.

Так, редактор алуштинського видання «Твоя газета» Олексій Назімов і депутат міськради Павло Степанченко, заарештовані за звинуваченням у вимаганні у члена партії «Єдина Росія», в липні поскаржилися в прокуратуру на відсутність харчування під час етапування із СІЗО до суду. Родичі Назімова розповіли, що конвоїри побили його в суді після вимоги погодувати.

Громадянин Афганістану і України Кабір Мухаммад, затриманий у вересні 2016 року в Криму на кордоні з Україною, подав позов проти адміністрації ізолятора через ненадання медичної допомоги. Він стверджував, що переніс в камері інсульт, але співробітники СІЗО не реагували на його скарги. Суд зобов’язав СІЗО і медслужби управління ФСВП провести комісійне обстеження Мухаммада.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини