Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

У Криму зарештували заступника «міністра» інформації та зв'язку

11 / 11 / 2015

Київський районний суд Сімферополя взяв під варту на два місяці заступника міністра інформації і зв’язку Криму Сергія Доценка, пише «ТАСС».

Чиновник звинувачується в перевищенні посадових повноважень. За даними слідства, дії «замміністра» завдали шкоди республіканському бюджету у розмірі 240 тис. рублів.

«За клопотанням слідчого, судом прийнято рішення про обрання затриманому запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою, а також про відсторонення від займаної посади на період розслідування кримінальної справи», —  уточнили в прес-службі ГУ СК по Криму.

Раніше російський голова Криму Сергій Аксьонов пообіцяв встановити у будівлях органів влади в різних містах півострова так звані «дошки ганьби». На них будуть вивішувати портрети чиновників, яких спіймали на хабарництві.

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини