Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Криму запустився провладний кримськотатарський телеканал

1 / 09 / 2015

Сьогодні вранці в Криму в аналоговому та цифровому форматі розпочала мовлення громадська кримськотатарська телерадіокомпанія «Міллет», повідомляють Крим.Реаліі. Ефір телеканалу розпочався з гімну Росії.

Першими програмами власного виробництва мають стати ранкове шоу та новини. Укомплектований новий телеканал співробітниками кримськотатарської редакції державного телеканалу «Перший кримський».

Як відомо, новий телеканал був створений за указом так званого голови Криму Сергія Аксьонова. На його фінансування з бюджету виділено 177 млн рублів. Однак, за словами російського віце-прем’єра Криму Руслана Бальбека чиновники не будуть втручатися в редакційну політику каналу. Її визначатиме громадська рада, склад якої, втім, був узгоджений з профільними відомствами півострова і особисто з Сергієм Аксьоновим.

Раніше в Меджлісі кримських татар телеканал «Міллет» називали спробою замінити телеканал ATR. Як повідомляв QirimInfo, ATR через відсутність російської ліцензії на мовлення був змушений припинити роботу на території Криму, і згодом відновив мовлення з Києва.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини