Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Криму замість КаZантипу відкриють табір для відеоблогерів

4 / 05 / 2016

Цього літа в Поповці на території всесвітньо відомого КаZантипу планується відкриття літнього табору для відеоблогеров «Давай Лайма», повідомляють «Аргументи Тижня». Перша зміна прибуде до Криму вже другого червня. Табір буде функціонувати до кінця серпня.

В даний момент на території майбутнього табору ведуться підготовчі роботи – причому перше, чим зайнялися організатори, було знищення девізів і гасел, придуманих творцями КаZантипу.

Засновники «Давай Лайма» називають майбутній проект «Центром сімейного відпочинку» та ведуть фото- і відеозвіти з майданчиків КаZантипу.

Процесом передачі майданчика засновникам «Давай Лайма» займається комерційний директор КаZантипу Микола Карпов.

«Як можна подібні рішення не погоджувати з засновниками проекту, авторами і тими, хто це придумав і своїми руками втілив? Дуже просто. Особливо якщо ти комерційний директор Микола Карпов і тобі засновниками КаZантипу довірено управління всіма активами і ведення господарської діяльності. Далі слідує елементарна фальсифікація документів і переоформлення всіх активів кіпрської компанії, яка володіла КаZантипом, на кримське підприємство ТОВ Зебра. Не складно здогадатися, що єдиним власником цієї Зебри стає той же самий Микола Карпов. Ніяких протоколів зборів про передачу власності, відмовних листів і будь-якого обговорення з засновниками (в моїй особі)», – відреагував на захоплення його території «Президент» КаZантипу Микита Маршунок.

Він також підкреслив, що в даний момент юристи готують позови у справах з підробки документів, а також захоплення власності і шахрайства.

На думку Маршунка, ситуація з організацією «Центру сімейного відпочинку» на території Попівки на кшталт всієї ситуації навколо Кримського півострова.

«Музей наркоманської архітектури, заборонений «назавжди» у січні, готовий відкрити свої двері для лохів усієї РФ за 300 ре з лежаками, паровозиками, шаурмою, милом і парасольками. Це все дуже нагадує ситуацію з Кримом у цілому. Важливе віджимання, анексія, ням мяш Каzантип наш. Якщо, звичайно, вважати «КаZантипом» купу іржавого мотлоху і обгороджений парканом шматок пляжу. Справжній КаZантип він в серцях тисяч вільних людей і його просто так не віджати», – прокоментував Маршунок, додавши, що сам Каzантип до Криму найближчим часом не повернеться.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини