Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Криму заговорили про створення козачих хуторів

9 / 09 / 2015

У Криму на базі 86 депресивних населених пунктів можуть створити козачі хутори та станиці. Про це заявив отаман Кримського окружного козачого товариства Володимир Миронов, повідомляє Кримінформ.

«Ми плануємо створити хутори, де в різній мірі від 20 до 100 дворів будуть займайтися своїм традиційним господарством з козацьким укладом життя. Для цього були вибрані 86 занедбаних населених пунктів. Це ті населені пункти, в яких взагалі не живуть люди або живуть по два, десять чи дванадцять чоловік», — розповів Миронов.

За словами отамана, козаки будуть переселятися в вибрані населені пункти тільки добровільно і лише тоді, коли там з’являться елементарні можливості для роботи і проживання з сім’ями. Для цього планують використовувати спеціальні федеральні програми, спрямовані на поліпшення житлових умов в сільській місцевості та підтримку фермерів-початківців.

Він також додав, що місцева влада схвалила дану ініціативу.

«Сергій Аксьонов дав згоду, і ми розробляємо, як це ще пов’язати з програмою підтримки козачого товариства на території Криму і створювати повноцінні хутори і станиці, щоб займалися господарським виробництвом, створювали робочі місця», — сказав отаман.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини