Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

У Криму заблокували сайт «КримSOS»

6 / 08 / 2016

У окупованому Криму заблокували сайт “КримSOS”.

Користувачі, які заходять на сторінку krymsos.com, з різних куточків півострова, стикаються з повідомленням, що доступ до запитуваного ресурсу обмежений.

Провайдер називає дві причини обмеження доступу. “Мережева адреса, що дозволяє ідентифікувати сайт в мережі Інтернет, включена до Єдиного Реєстру доменних імен, покажчиків сторінок сайтів мережі Інтернет і мережевих адрес, що дозволяють ідентифікувати сайти в мережі Інтернет, що містять інформацію, поширення котрої в Російській Федерації заборонено”, – йдеться на сторінці, на яку відбувається переадресація.

Друга можлива причина — обмеження доступу за рішенням суду або з інших підстав, встановлених законодавством РФ.

Тим часом в офіційному реєстрі заборонених сайтів krymsos.com поки відсутній.

Раніше сайт Крим.Реаліі, також заблокований в Криму, опублікував просту схему обходу блокування.

Для того, аби обійти блокування вам потрібно завантажити та встановити на свій комп’ютер чи сматфон програму psiphon. Для цього зайдіть на сайт https://psiphon3.com та у верхньому меню натисніть “завантажити”. Якщо завантаження не розпочалося, виберіть потрібну версію для своєї системи (Windows або Android). Після завершення завантаження файлу, запустіть програму.

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини