Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Криму висміяли гімн Росії

11 / 04 / 2016

В окупованому Криму на російському з’їзді суспільно-експертної ради при губернаторі Севастополя під час виконання гімну Росії на екран була виведена сатирична версія його тексту, передає «Говорить Москва».

Як повідомив російський заступник голови департаменту внутрішньої політики уряду Севастополя Володимир Тюнін, підміну тексту гімну помітили не відразу.

«Пролунав гімн Росії, на екрані з’явилися слова. Я гімн знаю напам’ять, тому я ніколи не читаю, що там написано. Але дівчатка наші, які були там на цьому з’їзді, вони прочитали, побачили, що там йде знущальна, образлива переробка тексту. Це або головотяпство, оператор нашвидкуруч скачав з інтернету якийсь текст, не перевірив, що це, написано “Гімн Росії” — і поставив. Або це була підготовлена провокація. На відкритті мали бути присутніми губернатор та його заступники. Уявіть картину: стоїть губернатор, виконується гімн, а позаду на екрані ось така річ», — повідомив Тюнін.

За словами «заступника голови», на жорсткому диску комп’ютера, з якого показували слова гімну на екрані, картинку з текстом не виявили. А оператор сказав, що нічого не знає і не розуміє, про що йдеться.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини