Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Криму викликали на допит сина голови фонду «Крим»

26 / 11 / 2015

У Криму сина голови фонду «Крим» викликали на допит представники російських правоохоронців. Про це Крим.Реаліі повідомив голова фонду Різа Шевкієв.

«Учора ввечері нашим сусідам в Криму передали повістку від слідчого управління з особливо важливих справ на ім’я мого сина Рустема Шевкіева. Його не було вдома. Його хотіли бачити о шостій вечора. Тільки пізно ввечері син прийшов додому і йому передали повістку сусіди. Я рекомендував синові зателефонувати слідчому сьогодні, я сиджу чекаю від нього, щоб він повідомив про результат допиту і про що його там допитували», — розповів Шевкієв.

Тема допиту невідома, однак сам Шевкієв припускає, що бесіда буде пов’язана з проведенням акції по блокаді Криму на території материкової України.

«Це механізм залякування нас як членів Меджлісу, судячи по погрозам Поклонської, яка обіцяла відкрити кримінальну справу по відношенню до учасників блокади», — говорить Різа Шевкієв.

На допит у цій же справі викликали і дружину національного лідера кримських татар Мустафи Джемілєва Сафінар. У коментарі Крим.Реаліі Сафінар Джемілєва заявила, що відмовляється свідчити у справі про нібито теракти на Херсонщині, де вибухом пошкоджені електроопори, які подають електроенергію в Крим.

Нагадаємо, раніше російський прокурор Криму Наталія Поклонська заявила про порушення кримінальної справи через припинення поставок електроенергії до Криму з боку материкової України.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини