Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Криму відмовляють у проведенні траурних заходів на 18 травня

16 / 05 / 2016

В окупованому Криму російська влада відмовляє регіональним меджлісам у проведенні траурних заходів до річниці депортації кримських татар 18 травня, передає «Крим.Реаліі».

Як повідомив перший заступник Меджлісу кримських татар Наріман Джелялов, частина заявок на проведення заходів вже відхилена кримською «владою».

«Ми порекомендували нашим регіональним меджлісам провести заходи і в деяких районах подали заявки. Зокрема, в Судаку було подано заяву на проведення траурного заходу, їм було відмовлено. Те ж саме було в Красноперекопську, але там наші колеги пішли далі, вони планують оскаржити в суді відмову на проведення мітингу. У деяких місцях не стали подавати заявку, просто зберуть людей, покладуть квіти до пам’ятників жертв геноциду кримськотатарського народу», – розповів Джелялов.

Також перший заступник Меджлісу повідомив, що «влада» наполягає на проведенні спільних акцій.

«У більшості випадків відмовляються, оскільки влада, в тому числі, місцева, вже настільки дискредитувала себе, що люди навіть не хочуть цей день скорботи провести поруч з тими, хто постійно бреше. Офіційно влада хоче провести деякі заходи, але ні я, ніхто з моїх колег, брати в них участь не збирається», – зазначив він.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини