Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Криму відкриють ще одну поромну переправу

8 / 02 / 2016

Влітку 2016 року в анексованому Росією Криму може відновити роботу поромна переправа за маршрутом «Новоросійськ – Севастополь». Про це на засіданні окупаційного уряду Севастополя заявив директор так званого «державного унітарного підприємства» «Севастопольський морський порт» Юрій Семенов, повідомляє «КримІнформ».

«Влітку планується відкриття поромної лінії Новоросійськ – Севастополь, відкриття пасажирської лінії в рамках програми« Кавказ – Крим ». Повернеться на лінію паром «Петербург», – сказав Семенов.

За його словами, пором «Петербург» працював у Севастополі в 2014 році і взимку 2015 року, але за рішенням судновласника пішов на Балтику.

«На даний момент ми отримали пропозицію від одного з дочірніх підприємств Російської залізниці щодо відновлення поромної переправи Севастополь – Новоросійськ. Сподіваюся, що до літа паром «Петербург» стане на лінію», – заявив Семенов.

Він також повідомив, що в 2015 році Севастопольський морський порт перевіз приблизно стільки ж пасажирів, скільки і Керченська поромна переправа – 7 млн 100 тис. осіб на лініях внутрішньоміських морських перевезень.

Нагадаємо, президент РФ Володимир Путін заявив про необхідність побудувати для сполучення з анексованим Кримом автомобільний і залізничний міст через Керченську протоку ще в березні 2014 року. Пізніше він повідомив, що зробити це потрібно до кінця 2018 року. На даний момент основною транспортною артерією, що зв’язує Крим з Росією, є Керченська поромна переправа, на якій збираються величезні черги.

Вибір редакції

Ще Новини