Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Криму УПЦ КП оштрафували на півмільйона рублів

15 / 06 / 2016

В окупованому Криму Севастопольський «суд» зобов’язав Українську Православну Церкву Київського Патріархату заплатити штраф у розмірі півмільйона рублів і звільнити частину храмового приміщення, передає «Голос Криму».

Як повідомив Архієпископ Сімферопольський і Кримський Климент, таке рішення було прийнято в «апеляційному суді» Севастополя вчора, 14 червня.

«Відбулося засідання Апеляційного суду міста Севастополя, куди ми зверталися з позовом про скасування рішення Арбітражного суду Криму від 14 січня 2016 року, де від нас вимагали звільнення частини приміщення церкви та сплати величезного штрафу. Апеляційний суд підтримав рішення Арбітражного суду. З дня на день ми очікуємо представників виконавчої служби, які прийдуть втілювати рішення суду в життя», — розповів Климент.

За словами Архієпископа, українська влада не робить навіть мінімальних заходів для підтримки Української Церкви в Криму. Українське керівництво досі не змогло передати приміщення храму в Сімферополі, де розміщується Кримське Єпархіальне управління та кафедральний собор, у власність УПЦ КП.

«Для цього досить було б внести зміни до вже існуючих постанов і прийняти їх рішенням уряду або Верховної Ради. І це дало б нам можливість шукати правди і захисту в міжнародних судах», — заявив він.

Також Климент додав, що останнім часом на нього посилився тиск і він став отримувати погрози на свою адресу.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини