Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

У Криму у львівського бізнесмена забрали ділянку

20 / 11 / 2015

Російська адміністрація Ялти відмовила львівському бізнесмену Олегу Геншафту в оренді земельної ділянки в Алупці площею 0,5 га, яка була надана підприємцю дев’ять років тому для будівництва багатоквартирного будинку.

«Розглянувши заяву фірми Геншафт «Алупка Резорт» про надання в оренду земельної ділянки в Алупці по вулиці 1-го Травня в районі будинку №3 площею 4767 квадратних метрів в порядку переоформлення прав адміністрацією міста Ялти було прийнято рішення відмовити «Алупці Резорт» у зв’язку з невідповідністю місця розташування земельної ділянки містобудівної документації населеного пункту», — повідомляє «Крим Інформ» з посиланням на громадські організації.

«Відповідний документ був підписаний 6 листопада російським головою адміністрації Ялти Андрієм Ростенко.

Як повідомляє інформагентство, у Геншафта в Алупці кілька земельних ділянок. По деяким з них у влади регіону ніяких питань не виникало, а стосовно інших колишні рішення були оскаржені.

 

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини