Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Криму суд зобов'язали розглянути заяву активіста на дії адміністрації Сімферополя

4 / 07 / 2017

Верховний суд Криму скасував рішення судді Центрального райсуду Сімферополя про залишення без руху адміністративної позовної заяви активіста Дмитра Кісієв. Про це в коментарі QirimInfo повідомив адвокат Олексій Ладін.

Раніше адвокат разом з активістом подали позовну заяву на дії адміністрації Сімферополя, яка відмовилася узгодити призначений на 26 березня мітинг. Суддя Центрального райсуду Сімферополя залишив заяву без руху.

«Після рішення Верховного суду нашу заяву приймуть у провадження і ми почнемо доводити в суді першої інстанції, що рішення адміністрації по неузгодженість мітингу – незаконне», – розповів адвокат.

У Криму 26 березня, в день масових антикорупційних протестів, прихильники російського опозиційного політика Олексія Навального організували кілька одиночних пікетів, в результаті яких співробітники поліції затримали близько десяти чоловік.

Координатор громадської ініціативи «Навальний 2018. Крим» Дмитро Кісієв і громадський активіст Олексій Єфремов були засуджені за статтею 19.3 КоАП Росії – непокора законним вимогам співробітників поліції до 10 діб арешту і 500 рублів штрафу відповідно. Пізніше МВС Росії оскаржило вирок Єфремову у Верховному суді Криму.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини