Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Криму «суд» оштрафував ще одного члена Меджлісу

26 / 10 / 2016

У Криму Бахчисарайський районний «суд» оштрафував члена Меджлісу Ділявера Акієва. «Суд» призначив йому штраф у розмірі 500 рублів за участь у «забороненому зібранні» Меджлісу. Про це газеті «Avdet» повідомив голова ЦВК Курултаю кримських татар Заїр Смедляєв.

Судове засідання по адміністративній справі ще одного члена Меджлісу Мустафи Маушева перенесли на 2 листопада у зв’язку з хворобою судді.

Раніше «Бахчисарайський районний суд» визнав винними в адміністративному правопорушенні інших членів Меджлісу і присудив їм штраф. Ільмі Умерова, Шевкета Кайбуллаєва, Садиха Табаха, Алі Хамзіна, Енвера Куртієва, Бекіра Мамутова, Еміне Авамілєву звинуватили в порушенні ст. 20.28 КоАП РФ «Організація діяльності суспільного або релігійного об’єднання, щодо якого прийнято рішення про призупинення його діяльності».

26 квітня 2016 року Верховний «суд» Криму визнав Меджліс кримськотатарського народу екстремістською організацією і заборонив його діяльність на території Росії. 29 вересня Верховний суд Росії підтвердив рішення Верховного суду Криму про заборону Меджлісу.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини