Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Криму суд оштрафував активіста, обвинуваченого в погрозах на адресу співробітників поліції

10 / 07 / 2017

Сьогодні, 10 липня, Київський районний суд Сімферополя оштрафував на 10 тисяч рублів Біляла Аділова, якого звинуватили в погрозах на адресу співробітників поліції. Про це в коментарі QirimInfo повідомив адвокат Едем Семедляєв.

Адвокат розповів, що судове засідання проходило у відкритому режимі, на слуханні були присутні близько 20 осіб.

«Коли суд почав оголошувати характеризують [Аділова] матеріали, то в справі виявилася одна негативна характеристика, з відділення поліції Київського району, де вказується, що Аділов, швидше за все, входить в якісь екстремістські організації», – повідомив адвокат.

Захистом було заявлено клопотання про виключення даної характеристики з матеріалів справи, суд в задоволенні клопотання відмовив, проте захист вважає, що на результат справи дана характеристика не вплинула, оскільки у вироку суд на неї не послався.

«Прокуратура просила 15 тисяч рублів штрафу, але суд оштрафував Аділова на 10 тисяч. Ми не поспішаємо радіти, оскільки згідно із законом є 10 діб на оскарження вироку. Може потерпілі захочуть подати апеляцію, може прокуратура, а ми поки почекаємо», – додав адвокат.

Нагадаємо, 29 березня Аділова викрали кілька силовиків в масках біля будівлі Верховного Суду Криму. Згодом з’ясувалося, що його утримують в Слідкомі Сімферополя. Там він перебував більше 10 годин. Після цього Аділова направили в ІТТ, де склали протокол затримання. Проти нього було порушено кримінальну справу за статтею 318 КК РФ [Загроза застосування насильства щодо представника влади або його близьких]. Через день, 31 березня, Київський районний суд Сімферополя відхилив клопотання слідчого про арешт активіста і ухвалив відпустити його під підписку про невиїзд.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини