Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Криму спробують допитати адвоката Полозова в якості свідка

1 / 12 / 2016

Засідання суду для отримання дозволу на допит адвоката Миколи Полозова призначено на 13 грудня в Києвському “райсуді” Сімферополя. Про це повідомив сам адвокат в Twitter.

“Дзвонив слідчий ФСБ Скрипка, сповістив, що суд по отриманню дозволу на мій допит відбудеться 13.12 в Київському райсуді Сімферополя”, – йдеться в повідомленні.

У коментарі QHA Полозов заявив про свою впевненість у тому, що справа проти нього – спроба перевести його зі статусу адвоката в статус свідка, а також прагнення показати іншим кримським адвокатам, чим загрожує їх правозахисна діяльність.

“Зараз вже ведеться дослідча перевірка. Це робиться для того, щоб, по-перше, спробувати порушити кримінальну справу і позбавити мене статусу адвоката, по-друге, природно, провести обшуки і вилучити всю мою документацію, всі мої справи, які у виробництві, по-третє, це спроба залякування, видавлювання мене з Криму. Вона також звернена до тих кримським адвокатам, які ще не бояться захищати. Мовляв, якщо ми можемо взяти московського адвоката – і його плющити, так вас ми просто можемо розтерти в порошок “, – сказав він.

Нагадаємо, російський адвокат Микола Полозов зараз захищає в кримських “судах” заступників голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтема Чийгоза та Ільмі Умерова.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини