Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Криму співробітники «Кримтролейбусу» вимагають погашення зарплат

13 / 01 / 2016

В окупованому Криму співробітники ГУП РК «Кримтролейбус» вимагають погашення заробітних плат.

Як повідомляє телеканал «Перший Кримський», працівники вийшли на мітинг перед адміністрацією підприємства з вимогою розрахуватися за частину грудня попереднього року. Також, вони вказують, що виплата за святкові дні через вимушену перерву в роботі під великим питанням.

«Вчора нам директор обіцяв заплатити з першого по десяте число. Це третина зарплати. Сьогодні нам сказали, що нічого не заплатять», — повідомила водій тролейбуса Тамара Баришнікова.

«У мене була зарплата 31 тис. (руб. — ред), тепер я отримала 11. Нам зачитали наказ, що нам нічого не заплатять», — розповідає водій тролейбуса Ірина Демиденко.

Керівництво «Кримтролейбус» претензії назвали перебільшеними. На їхню думку, заробітні плати в більшості видаються вчасно, а деякі фінансові питання обіцяють вирішити найближчим часом.

«Ми всіма силами намагаємося зберегти співробітників, тому виплачуємо дві треті заробітної плати, щоб люди могли жити й існувати. Не ми в цьому винні, ми знаходимося в тих умовах, що і усі. Ми виплатили зарплату своїм співробітникам за грудень повністю, щоб вони зустріли Новий рік і були з грошима», — заявив генеральний директор «Кримтролейбус» Олександр Швейкус.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини