Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Криму скоротили перелік місць для мирних зібрань вдвічі

25 / 07 / 2016

Окупаційна влада зменшила кількість місць, визначених для проведення масових заходів практично у всіх містах і районах Криму. Про це повідомляє Кримська правозахисна група.

Так звана Рада міністрів Криму прийняла 4 липня постанову, якою скоротила в два рази кількість спеціально відведених місць для проведення публічних заходів на півострові.

«Значно менше залишили допустимих місць для мирних зібрань в Євпаторії, Судаку, Ялті. У два рази скоротили місця для проведення мирних зібрань в Джанкої, Красноперекопську, Радянському, Сакському, Бахчисарайському, Ленінському і Нижньогірському районах. У Красноперекопському, Красногвардійському, Чорноморському і Джанкойському районах скоротили такі місця в три рази, а в Керчі – у 5 разів. При цьому в Керчі тепер не можна проводити мирні масові акції біля будівлі міської влади», – констатують правозахисники.

Так, якщо у 2014 році кримська окупаційна «влада» визначила 717 місць, де кримчани могли отримати дозвіл на проведення мирних зібрань, то тепер таких місць стало 366.

Причина такого скорочення не названа.

Кримська правозахисна група вважає, що ця постанова обмежує право на свободу зібрань, яке закріплене в статті 20 Загальної декларації прав людини, статті 21 Міжнародного пакту про громадянські і політичні права, статті 11 Європейської конвенції про захист прав людини і основних свобод.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини