Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Криму шістьом фігурантам «справи Хізб ут-Тахрір» продовжили арешт

6 / 12 / 2016

Київський районний суд Сімферополя 6 грудня продовжив арешт фігурантам «справи Хізб ут-Тахрір» Абдулаєву Теймуру – на 3 місяці, до 11 березня 2017 року, Саледінову Айдеру – на 3 місяці, до 11 березня 2017 року, Рустему Ісмайлову – на 3 місяці, до 11 березня 2017 року; Вадиму Сірук продовжили арешт до 8 лютого, Узеіру Абдулаєву – до 11 березня, Емілю Джемаденову також до 11 березня.

Про це повідомляє кореспондет QirimInfo.

Всі заарештовані, крім Вадима Сірука, є фігурантами так званої «сімферопольської справи Хізб ут-Тахрір». Сірук є фігурантом «ялтинської справи Хізб ут-Тахрір». У цій справі також були затримані Емір-Усеїн Куку, Муслім Алієв та Енвер Бекіров.

Всього по «справі Хізб ут-Тахрір» в Криму були затримані 19 осіб. У вересні Північно-Кавказький окружний військовий суд в Ростові-на-Дону виніс вирок чотирьом кримським мусульманам, фігурантам «севастопольської справи Хізб ут-Тахрір».

Згідно з рішенням суду, севастополець Руслан Зейтуллаев, якого російська влада називає організатором осередку Хізб ут-Тахрір засуджений до семи років колонії загального режиму, Ферат Сайфуллаев, Рустем Ваітов та Нурі Прімов отримали по п’ять років виправної колонії також загального режиму.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини