Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Криму російські силовики знищили 2 тонни продуктів з ЄС і Туреччини

8 / 04 / 2016

В окупованому Криму триває боротьба із санкційними продуктами. Напередодні місцеві силовики вилучили на оптовому ринку “Кримський Привоз” у Сімферополі майже дві тонни овочів і фруктів і знищили їх, повідомили в так званій “прокуратурі” півострова.

“Встановлено, що на ринку реалізовували продукцію, яка, згідно з відповідними указами президента Російської Федерації, заборонена до ввезення, оскільки країнами походження є країни Європи і Туреччина. Загалом виявили майже 2 тонни санкцій овочів і фруктів, які були вилучені і в той же день утилізовані”, – йдеться в повідомленні.

У “прокуратурі” відзначили, що до адміністративної відповідальності притягнуть сім підприємців, які торгували забороненою продукцією. З 7 серпня 2014 року Росія ввела ембарго на поставки продуктів харчування з країн Заходу – США, ЄС, Канади, Австралії та Норвегії. Забороненими вважаються м’ясо та м’ясна продукція, риба та рибна продукція, молоко і молочна продукція, овочі і фрукти. Ембарго продовжено до серпня 2016 року.

Через рік РФ вирішила боротися з такими поставками більш радикально. Знищення в Росії продуктів з країн Заходу, що потрапили під ембарго, розпочалося 6 серпня, згідно з указом президента РФ Володимира Путіна. Знищувати продукти дозволяється “будь-яким доступним способом”.

16 березня Росія в односторонньому порядку заборонила імпорт турецької паприки і гранатів, пояснюючи це тим, що вони нібито “заражені шкідливими речовинами”. А з першого січня цього року діє ембарго на турецькі огірки, помідори, апельсини, виноград, груші, а також на індичатину і курятину. Внаслідок цього Туреччина направила ці продукти на інші ринки, зокрема на український на тлі поліпшення відносин між Анкарою та Києвом.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини