Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Криму прийшли з черговим обшуком до кримських татар

27 / 04 / 2016

У Криму прийшли з обшуком у будинок Муедіна Алівапова, заарештованого у січні за підозрою в підпалі машин. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook голова ЦВК Курултаю Заїр Смедляєв.

«Спроби зробити хлопця винним не увінчались успіхом. Після його арешту кількість підпалів збільшилась більш, ніж удвічі, вирішили створювати проблеми рідним, для вибивання свідчень», – повідомив Смедляєв.

Через деякий час Смедляєв повідомив, що в будинку Алівапова провели повторний обшук.

«У ході обшуку були вилучені одяг і взуття Муедіна. Очевидно, поки він сидить у СІЗО, підпали автомобілів здійснювали його речі. У нинішніх реаліях все можливо. Адже Ахтем Чийгоз, також перебуваючи під арештом, продовжує спілкуватися з Мустафою Джемілєвим і Рефатом Чубаровим, телепортацію і телекінез ніхто не відміняв», – написав Смедляєв.

На офіційному сайті підконтрольного Кремлю кримського МВС інформацію про будь-які перевірки чи слідчі дії поки не повідомляють.

Нагадаємо, 23 січня в Алупці затримали 21-річного кримського татарина Муедіна Алівапова. Йому інкримінують підпали автомобілів на ПБК. 14 березня 2016 року підконтрольний Кремлю Київський районний суд Сімферополя продовжив термін утримання під вартою Муедіну Алівапову до 9 травня.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини