Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Криму проводять обшуки у журналістів

19 / 04 / 2016

Російські силовики проводять обшуки одночасно за 7 адресами у Криму і Севастополі у рамках розслідування кримінальної справи про екстремізм, порушеної проти журналіста українського видання «Крим.Реаліі», повідомляє Кримінформ

«Обшуки проходять за п’ятьма адресами у Сімферополі, за однією — в Ялті, а також  за однією у Севастополі», — повідомляє джерело видання. 

Крім Миколи Семени силовики обшукували помешкання Руслани Люманової і фотокореспондента Лен’яри Абібулаєвої, повідомив на своїй сторінці у Facebook кримський адвокат Еміль Курбедінов. 

«Обшуки в Криму. Сьогодні 19.04.2016 проведені обшуки і вивезені на допити — Семена Микола Михайлович. Люманова Руслана. Абібулаєва Лен’яра. Правозахисники. Пов’язую їх затримання з активною громадянською позицією з деяких питань», — написав Курбедінов. 

Прес-служба «прокуратури» Криму підтверджує, що в Сімферополі і Ялті у співробітників «Крим.Реаліі» вилучаються комп’ютерна техніка та обладнання. 

Нагадаємо, російський «прокурор» Криму Наталія Поклонська сьогодні повідомила про порушення кримінальної справи стосовно журналіста видання «Крим.Реаліі» за заклики до порушення територіальної цілісності РФ.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини