Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Криму провели обшук у будинку колишнього в.о. Представника Президента України в АРК

19 / 11 / 2021

18 листопада, російські силовики увірвалися до будинку батьків колишнього в. о. представника Президента України в АР Крим Ізета Гданова і провели там обшук.

Про це Гданов повідомив у Facebook.

«О 6.00 ранку до батьківського будинку в Криму зайшов взвод “ОМОНу”, приїхали на вантажівках, стрибали через паркан і ФСБ вже у відчинені двері ввійшли… провели обшук, підкинути могли що завгодно, скрізь були одночасно, самі і зі своїми понятими, шукали зброю. Керував усім лейтенант “ФСБ” Митрофанов Кирило.  Нібито була “ухвала суду” на мене, показали на секунду не давши ознайомитися, маму та сестру змусили (з загрозою доставки у ФСБ силою) десь підписати, що нібито проти родичів свідчення не даватимуть. Взяли мій номер телефону, нібито досі не знали», — написав Гданов

Виданню QIRIM.News він розповів, що силовики сказали рідним, що окупанти обвинувачують його у«завданні шкоди РФ та підриві її територіальної цілісності».

«Проти мене порушена не одна так звана “кримінальна справа”, це почалось ще коли я був на посаді представника президента в Криму», — розповів журналістам Гданов.

Ізет Гданов був першим заступником Постійного Представника Президента України в Автономній Республіці Крим та в.о. Постійного Представника Президента в АРК у 2018-2019 роках.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини