Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Криму проти брата політв'язня Олександра Костенко порушили справу

28 / 03 / 2016

У Криму проти брата засудженого раніше учасника Євромайдану Олександра Костенка Євгена порушили справу. Захист вимагає її припинити, і заявляє, що таким чином окупаційна влада намагається вчинити розправу над сім’єю.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав адвокат Дмитро Сотніков.

«Ознайомились із кримінальною справою, в якій молодший брат Олександра Костенка — Євген — звинувачується в тому, що він «підірвав авторитет судової влади Російської Федерації, виховний вплив суду і принизив честь і гідність Федерального судді Київського районного суду м Сімферополь Можелянского В.А.», показавши йому «жест образливого характеру, а саме пальці кисті руки стиснуті, середній палець виставлений вгору, що означає чоловічий статевий орган», — зазначив Сотніков.

При цьому він підкреслив, що чиновники, які брали участь у кримінальному процесі над братом Костенка, зокрема так званий «прокурор» Криму Наталія Поклонська, провокували його на таку поведінку.

«Захист, не змінюючи своєї позиції, про те, що Костенко Є.Ф. ніякого жесту на адресу судді не показував, а його руку звело в результаті судоми, проте, вважає, що навіть, якщо б такий вчинок і був здійснений, то він би підпадав під ч. 2 ст. 14 КК РФ в силу того, що він є незначним і не становить ніякої суспільної небезпеки. Особливо в порівнянні з тим, як принижували сім’ю Костенко, зокрема Костенко О.Ф. в ході судового розгляду», — написав адвокат.

Сотніков заявив, що дана справа явно сфальсифікована, і вже цим становить великий інтерес.

«Справа є безумовно політичною, і покликана завершити розправу над сім’єю українців Костенків, батько якої зник 03.03.2015, старшого сина посадили за участь в Євромайдані 15.05.2015, мати вже пережила два інсульти, тепер взялися за молодшого сина», — сказано в дописі адвоката.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини