Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Криму проходять одиночні пікети на підтримку Караметова, який відбуває десять діб арешту

14 / 08 / 2017

Сьогодні вранці, 14 серпня, в Криму активісти вийшли на одиночні пікети на підтримку затриманого кримськотатарського активіста Сервера Караметова. На даний момент, Караметов відбуває десять діб арешту за одиночний пікет, який він провів 9 серпня біля будівлі Верховного суду Криму. Солідарні з Караметовим активісти вийшли з плакатами: «Путін, наші діти не терористи». Такий же плакат тримав Караметов. Відомо, як мінімум про чотирьох активістів, які вийшли на пікети. За інформацією адвоката Едему Семедляєва, їх доставили у відділення поліції.

«У залізничний райвідділ поліції доставили Давлатова Ярікула, Дьячкова Олександра, Сейтумерова Сейтумера, Тейфукова Селіма», – повідомив у Facebook, Семедляєв, додавши, що всіх затриманих намагаються опитати і сфотографувати.

Нагадаємо, 11 серпня, Верховний суд Криму відхилив апеляційну скаргу захисту похилого активіста Сервера Караметова. Він продовжить відбувати 10 діб адміністративного арешту за нібито непокору законній вимозі співробітника поліції.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини