Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Криму посилюють боротьбу з «екстремізмом»

24 / 12 / 2015

Російська влада Криму приступила до розробки програми з протидії екстремізму. Про це повідомив голова комітету російського уряду Криму з міжнаціональних відносин і депортованих громадян Заур Смірнов, передає «РИА Новости».

Вказано, що програма розроблятиметься, «враховуючи потенційні загрози, які виходять від радикальних угруповань, зосереджених в Україні».

«Ми змушені в цій ситуації посилити свою роботу з протидії екстремізму», – заявив Смірнов.

За його словами, спеціальна програма з протидії ідеології екстремізму буде винесена на розгляд російського уряду Криму в середині січня.

«Основне завдання програми – протидіяти поширенню ідеології екстремізму і тероризму на території «республіки». Особлива увага приділятиметься моніторингу засобів масової інформації та соціальних мереж для визначення джерела ідей екстремізму», – підкреслив Смірнов.

Також вказано, що вестимуться профілактичні роботи серед школярів і студентів, оскільки «молодіжне середовище є найбільш схильним до впливу радикальних ідей ззовні». На частину заходів програми буде потрібне фінансування, у тому числі з федерального бюджету.

«Всі дані про прояви екстремістських ідей будуть передаватися в правоохоронні органи для швидкого реагування та… правової оцінки», – сказав Смірнов.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини