Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Криму поки немає вакансій на будівництво Керченського моста

4 / 03 / 2016

У Криму наразі немає вакансій для людей, охочих заробити на будівництві моста через Керченську протоку. Про це повідомила так звана міністр праці і соціального захисту Криму Олена Романовська, пише видання «Аргументи тижня — Крим».

«Поки у нас немає фактів реєстрації фірм, які виграли тендер і отримали державне замовлення на будівництво моста. Ми сподіваємося, що філії відкриються в цьому році, і в центри зайнятості надійдуть численні заявки», – сказала вона.

Нагадаємо, 19 лютого 2016 року Інформаційний центр «Кримський міст» назвав «остаточні результати державної експертизи проектної документації транспортного переходу через Керченську протоку». За даними експертизи, вартість Керченського мосту складе 211,85 млрд. рублів або близько 2,45 млрд. доларів.

Нагадаємо, масштабне будівництво на переправі російська влада анонсує вже майже два роки з тих пір, як окупували український півострів. Офіційно будівництво Керченського моста почалося 17 серпня 2015 року.

24 січня 2016 року компанія «Росавтодор», яка є підрядником будівництва моста в Крим заявила, що не буде в цьому році будувати міст в Крим у зв’язку з відсутністю коштів.

Президент Росії Володимир Путін доручив здати міст в експлуатацію до кінця 2018 року.

Вибір редакції

Ще Новини