Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Криму подорожчає інтернет

2 / 08 / 2017

Пов’язаний з «Ростелекомом» оператор зв’язку «Міранда-медіа», який став монополістом на ринку дротового зв’язку Криму після відключення інтернет-трафіку між окупованим півостровом і материковою Україною, попередив про можливе зростання цін. Про це повідомляє Комерсант.

Вчора, 1 серпня, севастопольський інтернет-провайдер «Севстар» повідомив про «вимушений» підвищення тарифів на домашній інтернет «через» істотне зростання вартості інтернет-трафіку у вищестоящого провайдера.

«Згідно з повідомленням на його сайті, в залежності від пакета послуг тарифи підвищуються на 7 – 10% з 1 вересня, на доступ по wi-fi – на 25%», – повідомляє видання.

Раніше «Севстар» закуповував трафік у «Міранда-медіа» та міжнародного оператора RETN в рівних частках, але після того, як в кінці липня Україна відключила волоконно-оптичну лінію зв’язку (ВОЛЗ) в Крим, «Міранда-медіа» «стала фактично монопольним постачальником» таких послуг. 

«При переході на 100% закупівель у «Міранда-медіа» наші витрати зросли на 20%, а незабаром вони оголосили про підвищення цін, в результаті чого наша середня закупівельна ціна 1 Мбіт IP-трафіку у вересні в 1,8 рази перевищить аналогічний показник червня», – повідомили в компанії.

Нагадаємо, прокуратурою Автономної Республіки Крим спільно з співробітниками Служби безпеки України викрито механізм незаконної маршрутизації одним із провайдерів Інтернет-трафіку на територію тимчасово окупованого півострова Крим

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини