Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Криму почалися масові обшуки у журналістів і організаторів громадянської блокади

21 / 12 / 2015

Сьогодні вранці російські силовики почали обшуки в будинках співробітників кримського телеканалу ATR Ельзари Іслямової, журналістки Лілі Буджурової, а також у родичів гендиректора ATR і співорганізатора громадянської блокади Криму Ленура Іслямова. Про це на своїх сторінках в facebook повідомили Ленур Іслямов, журналіст Айдер Муждабаев, а також глава ЦВК Курултаю кримськотатарського народу Заір Смедляєв.

«Сьогодні з 6:00 ранку проходять обшуки в моєму будинку в Москві, у мого батька в Криму у моєї рідної сестри Ленари, у Іслямової Ельзари, у Лілії Буджурової. Обшуки проводить ФСБ», – повідомив Іслямов.

За інформацією Заіра Смедляєва, в будинок до Лілі Буджурової нагрянули о шостій ранку. На пропозицію спочатку зачекати адвоката, а потім почати обшук, відповіли відмовою. Адвоката, що прибув пізніше, не допустили.

«Хто поняті і що можуть зараз їй підкинути — відомо одному Всевишньому і автору і виконавцю цієї провокації. Адвокат готує скаргу, але очевидно в “Нью37” закон не працює. Очевидно, ті, хто перебувають при владі, свій страх втратити її хочуть перекинути на населення в іншій формі: не говори, не пиши, що не висовуйся!»- написав Смедляєв, порівнюючи ранкові обшуки зі сталінськими репресіями.

Також з ранку силовики оточили будівлю телеканалу ATR в Сімферополі.

Очевидці повідомляють про автозаки і ОМОНі біля будівлі.

Зв’язки з тими, кого обшукують, поки немає.

Як відомо, робота кримського телеканалу ATR була припинена російською владою в квітні цього року, після чого телеканал змушений був переїхати до Києва.

Після початку громадянської блокади півострова слідчий відділ УФСБ Росії по Криму порушив кримінальну справу порушив справу проти одного з її ініціаторів, власника телеканалу ATR Ленура Іслямова.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини