Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Криму після кількох затримок «суд» почав розглядати справу Ахтема Чийгоза

2 / 08 / 2016

У вівторок, 2 серпня, в Сімферополі «верховний суд» Криму почав розглядати по суті «справу 26 лютого» щодо одного з фігурантів – Ахтема Чийгоза, про це на своїй сторінці у Facebook написала активіст та політолог Ленора Дюльберова.

За рішенням “суду”, засідання відбувається у вигляді відеоконференції. Суд був запланований на ранок, однак через збої зі зв’язком була оголошена двогодинна перерва. Згодом засідання все ж розпочалось.

«Почалося слухання у справі 26 лютого, встановлено скайп-зв’язок, проте Ахтема Чийгоза поки не доставили до приміщення, звідки встановлено зв’язок… всі присутні чекають <…> знову п’ятихвилинна перерва. Чийгоза привели до приміщення, але в приміщення не заводять <…> Зайшов, Ахтем аг’а, його позбавили можливості пообідати, очікував перерву поза ізолятором, без води та їжі», – повідомляє Дюльберова.

Також слід зазначити, що «суд» відмовився прийняти скаргу захисту Чийгоза на постанову щодо участі підсудного у засіданні за допомогою відеоконференцзв’язку. Адвокат Чийгоза Микола Полозов повідомив у Facebook, що тепер має намір подавати касаційну скаргу на судову відмову.

Нагадаємо, «суд» вирішив розділити справу «26 лютого». Так, справа Мустафи Дегерменджі, Алі Асанова, Арсена Юнусова, Ескендера Емірвалієва, Ескендера Кантемирова буде розглядатися в центральному районному «суді» Сімферополя, а справа Ахтема Чийгоза залишиться у «верховному суді» Криму. 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини