Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Криму підтримали експеримент із введення курортних зборів

6 / 05 / 2016

Окупаційна влада Криму підтримала ініціативу міністерства у справах Північного Кавказу про введення в якості експерименту курортних зборів. Про це повідомила прес-служба так званого «міністерства курортів і туризму Криму», повідомляє ТАСС.

«Міністерство курортів і туризму Республіки Крим підтримує ініціативу міністерства у справах Північного Кавказу про проведення експерименту із запровадження плати за користування курортною інфраструктурою. До цього процесу готове підключитися туристичне співтовариство Криму і виступити в якості експертів з даного питання», – уточнили в прес-службі.

Раніше «голова» відомства Сергій Стрельбицький позначив кілька умов, необхідних для введення курортних зборів: зробити процес відкритим; передбачити модель, при якій платити будуть усі; туристи і учасники туристичного ринку повинні чітко розуміти, куди будуть витрачатися отримані кошти. На думку міністра, питання введення курортних зборів необхідно ретельно опрацьовувати, обговорити з учасниками ринку і тільки після цього приймати остаточне рішення.

Міністерство РФ у справах Північного Кавказу наприкінці 2015 року підготувало законопроект про стягування в експериментальному режимі курортного збору з туристів, що приїжджають у Георгієвськ, Мінеральні Води, Желєзноводськ, П’ятигорськ, Єсентуки, Кисловодськ, Лермонтов, а також у Минераловодський, Георгіївський та Передгірний райони Ставропольського краю .

Передбачається, що закон повинен почати діяти в 2017 році, у цьому році його будуть доопрацьовувати депутати регіону і громадськість. Розмір курортного збору може скласти до 150 рублів з людини на добу.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини