Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Криму опалюється лише третина лікарень

21 / 10 / 2015

Тільки в 39 лікарнях окупованого Криму зі 105 було включено опалення. Про це на засіданні комітету Державної ради Криму з будівництва та житлово-комунальному господарству повідомив т.зв. заступник міністра ЖКГ анексованою республіки Якуб Зейтулаєв.

Як заявляє Зейтулаев, в регіонах недостатні запаси вугілля і мазуту для опалення соціальних закладів, оскільки у місцевих бюджетах кошти на придбання палива закладені тільки до 1 січня. За його словами, враховуючи терміни тендерних процедур, наступна закупівля може відбутися не раніше березня, що ставить під загрозу проведення опалювального сезону, передає qha.com.ua.

Окремо на засіданні обговорили такі проблемні об’єкти, як Республіканська клінічна лікарня ім. Семашка, де не включено опалення в половині корпусів, і міська лікарня №6, яка опалювалюється приватною котельнею.

– Ми цю проблематику знаємо, зіткнулися з цією фірмою на початку літа, – запевнив заступник міністра. – Вона називається «Енергофінанс СІА». В цілому у неї 6 об’єктів – 2 в Євпаторії та 3 в Сімферополі, а обладнання котельні в Заозерному вже демонтували.

За словами Зейтулаева, дана приватна фірма вже не раз саботує виконання своїх зобов’язань. Службова записка про наявність проблем з цією організацією була спрямована «очільнику» анексованої республіки Сергію Аксьонову.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини