Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

У Криму обробляється тільки 5% поливних земель

5 / 04 / 2016

На сьогоднішній день в Криму налічується близько 360 тисяч гектарів поливних земель, а обробляється зараз тільки 13 тисяч. Про це повідомляє окупаційна “влада” півострова, пише газета “Сегодня”.

Як заявив спікер “держради” Володимир Константинов, без організації комплексу заходів з водопостачання немає шансів підняти рівень сільського господарства і порекомендував профільному відомству розробити регіональну програму із залученням дослідних інститутів для вирішення даної проблеми.

“Треба надати повноцінну концепцію, з урахуванням сучасних технологій, як у сфері сільгоспвиробництва, так і видобутку води, її зберігання, транспортування. Для нас це одне з найважливіших питань на сьогоднішній день”, – підсумував він.

 

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини