Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Криму нові обшуки і затримання

12 / 05 / 2016

Російські силовики провели серію обшуків і затримань в Бахчисараї, повідомляє кримський адвокат Еміль Курбедінов. Крім того, затримано 4 кримських татарина. 

«Після низки обшуків в Бахчисараї затримали чотирьох кримських татар — Зеврі Абсеітова, Ремзі Меметова, Рустема Абільтарова і Енвера Мамутова. Поклонська всім шиє тероризм!», — написав адвокат. 

Також обшук пройшов в кафе «Караван-сарай Салачик». До закладу приїхали два автобуси з озброєними силовиками. 

Російський «прокурор» Криму Наталія Поклонська в коментарі ТАСС повідомила, що затримані проходять у справі «Хізб ут-Тахрір». Троє з них звинувачуються в участі у діяльності терористичної організації, ще один в організації терористичної діяльності. 

«Було встановлено, що один із затриманих, будучи керівником місцевого осередку терористичної організації, здійснював на території Бахчисарая приховану антиконституційну діяльність у вигляді пропагандистської роботи серед населення. Схиляв місцевих жителів до участі в діяльності зазначеної терористичної організації, керував цією діяльністю, організовував і проводив конспіративні зібрання», — повідомила Поклонська.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини