Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Криму на рік заборонили займатися свинарством

5 / 04 / 2016

Регіони Криму, які постраждали від спалаху африканської чуми свиней (АЧС), повинні знайти альтернативу свинарству, вважає кримський “віце-прем’єр” Микола Янакі. Про це повідомляють “События Крима”.

“Уряд пропонує альтернативні види вирощування продукції тваринництва на територіях, де у нас рік не можна займатися свинарством, це немаленька територія. Перша загрозлива зона у нас захоплює три райони – Первомайський, Роздольненський та Сакський”, – сказав Янакі на засіданні республіканської протиепізоотичної комісії.

Наприклад, за його словами, замість свинарства населення може зайнятися птахівництвом.

Міністр сільського господарства Криму Андрій Григоренко повідомив, що в цьому році для переходу на альтернативні види тваринництва планується направити 100 млн рублів.

“Це сума пристойна. Це гроші, які будуть видаватися тим селянсько-фермерським господарствам, кооперативам, тобто сільгосптоваровиробникам, які будуть крім свинарства впроваджувати альтернативні види тваринництва. Компенсація витрат розраховується орієнтовно до 50% від підтверджених витрат”, – сказав міністр.

Нагадаємо, в кінці січня на території селянсько-фермерського господарства “Мартінс” в Роздольненському районі Криму зареєстровано спалах африканської чуми свиней (АЧС), в радіусі 100 км був оголошений карантин. Пізніше карантин був введений на всій території Криму, а 4 квітня карантин був скасований.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини