Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Криму хочуть створити альтернативний Меджліс

29 / 04 / 2016

Кримські татари сформують новий представницький орган, заявив “віце-спікер” республіканського “парламенту”, голова руху «Крим» Ремзі Ільясов, повідомляють «РІА Новини».

За словами Ільясова, спільним рішенням громадських та релігійних діячів прийнято рішення заснувати спеціальну національну комісію, яка займеться підготовкою загальнонаціонального з’їзду.

Очікується, що з’їзд пройде у листопаді-грудні цього року. «На з’їзді ми оберемо той колегіальний представницький орган, можна його по-різному називати, який буде ставити проблеми кримських татар перед владою і разом шукати шляхи їх вирішення», — пояснив він.

У свою чергу координатор Комітету із захисту прав кримськотатарського народу, член Меджлісу Ескендер Барієв у коментарі «Крим.Реаліі» заявив, що альтернативні представницькі органи не зможуть скласти конкуренцію Меджлісу.

«Зараз вони активно ведуть роботу зі створення так званих національно-культурних автономій кримських татар і далі вони хочуть створити якусь асоціацію і вони уявлятимуть, що це представницький орган кримських татар <...> будь-яка підміна не відповідатиме, Меджліс кримськотатарського народу як такий він існує. Він просто перейшов у режим надзвичайної роботи», — пояснив він.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини