Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Криму готують музичне імпортозаміщення

15 / 02 / 2016

В окупованому Криму «державна» філармонія розпочала роботу над проектом під робочою назвою «Наш Сафіна», який створений, щоб відреагувати на скасування концертів на півострові італійського музиканта Алессандро Сафіна.

Як повідомляє російський генеральний директор філармонії Олеся Костенко, проект покликаний познайомити кримську публіку з місцевими талантами, які, на її думку, нічому не поступаються закордонним вокалістам, повідомляє FlashCrimea.

«Ми приступили до розробки програми, я не знаю, як вона буде називатися, може, «Наш Сафіна», «Кримський Сафіна». В арсеналі філармонії є приголомшливі виконавці, які мають усі ті ж якості, що наш італійський колега. Є Олег Ромашин, який і молодий, і гарний. У нього божевільною гарний голос. (…) Тому ми з маестро Долинським (Олександр Долинський — керівник Академічного симфонічного оркестру кримської філармонії – ред.) задумалися над тим, що імпортозаміщення може торкнутися і наших вокалістів», — повідомила Костенко.

Також гендиректор філармонії зазначила, що артисти повинні виважено приймати рішення про гастролі.

«Мені незрозуміло, якщо Алессандро Сафіна у вересні провів концерт в Криму, в 2014 і в 2015 роках. Що змінилося за ці півроку? Ми як були в вересні російським Кримом, так і продовжуємо їм залишатися. А тут трохи натиснули, і людина змінила рішення. Коли вже людина прийняла рішення приїхати зі своїми гастролями, правильно було б це довести до логічного кінця. Не варто змішувати ці два поняття – політика і музика», — сказала вона.

Нагадаємо, італійський оперний виконавець Алессандро Сафіна відмовився від двох концертів в Криму через позицію української влади та непрофесіоналізм кримських промоутерів.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини