Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Криму готують до продажу 5 об'єктів, що належать Коломойському

19 / 09 / 2016

Міністерство майнових і земельних відносин Криму готує до продажу ще 5 об’єктів, що належать групі “Приват” Ігоря Коломойського. Проект змін до постанови російської «Держради» Криму з переліком майна, визнаного нібито власністю РФ, сьогодні схвалений на засіданні так званого «парламентського комітету» з майнових та земельних відносин, передає «Кримінформ».

Представляючи проект, так званий «замміністра майнових і земельних відносин» Криму Лариса Кулинич пояснила, що зміни стосуються уточнення даних ряду об’єктів, закріплених за ГАУ «Розпорядча дирекція майна» Криму.

«Уточнювальні характеристики дозволять завершити оформлення права власності на об’єкти і реалізувати їх з метою погашення вкладів», – зазначила Кулинич.

Вона додала, що перелік об’єктів узгоджений 18 серпня на засіданні комісії під головуванням російського «віце-прем’єра» Віталія Нахлупіна.
Голова «комітету» Євгенія Добриня уточнила, що до продажу готуються об’єкти з високою ліквідністю.

«Є багатоповерховий будинок з апартаментами в Ялті, – повідомила вона. – Але потрібно розбиратися з власниками, оскільки серед власників, крім афілійованих структур Коломойського, є ще й приватні особи».

У проекті постанови уточнюються дані вже проданих на аукціоні чотирьох об’єктів у Ялті, виставленого на торги табору «Юність» в селищі Заозерний під Євпаторією, а також 5 об’єктів у Феодосії, Красноперекопську, Джанкої, Гурзуфі і Ялті. Останні два – рекреаційний комплекс з пляжними спорудами «Наутілус» і садиба Водарскої, становлять найбільший інтерес для покупців.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини