Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Криму горів Казантип

18 / 07 / 2016

У селі Поповка в Криму згоріли споруди, що відносяться до інфраструктури музичного фестивалю Казантип, повідомляє Аvdet. Пожежа в дерев’яних будівлях на території пляжу сталася 17 липня близько 17 години.

За словами місцевих жителів дзвінки в пожежну частину ігнорувались, пожежники відповідали: «Ну і що, нехай горить». На думку місцевих підприємців, пожежа була не випадковою.

«Пішла чутка, що сюди стала молодь з’їжджатися, що буде багато людей. Це справа рук тих, хто хоче, щоб Казантипу в Криму не було», — повідомив співрозмовник видання.

Як уточнив у коментарі на сторінці фестивалю Біфуз, що є наступником фестивалі «КаZантип», організатор Микита Маршунок, «загоряння почалося з казарми, яку ці клоуни (не уточнює які, — прим. ред.) використовували як склад і житло. Мені сказали, що вони смажили шашличок».

«Це ще клоунам пощастило, що вітер з моря. Якби дув норд-ост, то нічого б не залишилося від Даксайда і Біфуза. А так ще є де діточок виховувати і мило варити», — додав він.

Нагадаємо, фестиваль Befooz, який є наступником фестивалі «КаZантип», був заборонений російською прокуратурою Криму в минулому році, а його організатори були оштрафовані.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини