Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Криму черга онкохворих на променеву терапію розтяглася до літа

4 / 02 / 2016

У Криму через постійні поломки апаратів променевої терапії черга з пацієнтів розтягнулася до травня 2016 року. Про це пише портал «Такі Справи».

У грудні 2015 року в одному республіканському онкоцентрі, не витримавши навантаження, вийшли з ладу три апарати променевої терапії з чотирьох.

«На початку минулого року у нас було два відділення променевої терапії. У 75-80% випадків онкології необхідний курс променевої терапії, а іноді це є основним методом лікування. Але після реорганізації потужностей одне відділення закрили, і все навантаження лягло на відділення променевої терапії онкологічного диспансеру», – розповідає лікар сімферопольського онкодиспансеру Сергій.

За словами Сергія, така ситуація в найбільшому онкодиспансері привела до того, що черга на лікування розтягнулася до літа 2016 року, а самі апарати променевої терапії працюють без перерви і тому можуть зламатися в будь-який момент.

Віталій Штирков, ще один лікар сімферопольського онкодиспансеру, підтвердив виданню, що апарати променевої терапії ламалися один за одним, через що утворилася величезна черга.

«Катастрофа з апаратами терапії тривала майже весь 2015 рік: ламався апарат внутрішньопорожнинної терапії, а потім ламалися по черзі ще два апарати променевої терапії. На весь Крим працювали з перервами то два, то один апарат, а зростаючий потік пацієнтів просто фізично неможливо було прийняти», – розповів він.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини