Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У кримськотатарському центрі «Elif» вилучили дитячу літературу

17 / 02 / 2016

Вчора, 27 січня, в окупованому Криму в місті Джанкой, кримські «правоохоронці» прийшли з перевіркою в кримськотатарський дитячий центр «Elif».

Як повідомила керівник центру «Elif» Лутфіє Зудієва на своїй сторінці в Facebook, під час «перевірки» була вилучена дитяча література.

«Підстави для перевірки мені невідомі. Ордер на обшук, протокол вилучення дитячої літератури пред’явлений не був. Відповідно, я нічого не підписувала … Задавали питання навіть малолітнім дітям. Особливий інтерес викликали книги кримськотатарською та турецькою мовами, незважаючи на те, що вони видані в давно зарекомендованих себе видавництвах», — повідомила керівник центру.

 За словами Зудієвої, під час розмови з нею і співробітниками дитячого центру «правоохоронців» цікавили питання, пов’язані з релігією.

«Мої співробітники були доставлені в поліцію і допитані без попереднього порядку. Більшість питань були пов’язані з релігією. На даний момент (в 8 вечора !!!) з питаннями провідали сім’ї двох дітей, які відвідують наш центр. У ході перевірки були вилучені реєстраційні документи. З мого дозволу зняті копії», — додала керівник.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини