Херсон: +3 8(095) 277-53-55

Консультація по Skype виключно
для тих, хто знаходиться у Криму.
Акаунт для звернень: krymsos_legal

 

Консультація психолога

+3 8 (050) 867-84-28

(Viber, Telegram, Whatsapp)

psiholog@krymsos.com

У кримському селі намагалися підпалити мечеть

24 / 12 / 2015

Сьогодні вранці в селі Желябовка Нижньогірського району Криму відбулася спроба підпалу мусульманського молитовного будинку. Інцидент виявив мусульманин із Судака, який заїхав до мечеті, щоб здійснити ранковий намаз. Чоловік побачив дим, що йшов з мечеті. Про це повідомляє Духовне управління мусульман Криму.

За попередньою версією, зловмисник проник у мечеть зламавши вікно. У молитовній кімнаті він підпалив шафу з ісламською літературою та примірниками священної книги Коран. На щастя, вогонь не встиг поширитися на все приміщення, в результаті підпалу обгорів один кут кімнати, де знаходилась шафа з літературою і молитовні килимки.

За інформацією голови мусульманських релігійних громад Нижньогірського району Рустема Темирова, це не перша спроба підпалу молитовного будинку в Желябовці.

«Років сім-вісім тому молитовний будинок також намагалися підпалити. Він знаходиться на краю села, тут поруч овочевий ринок. Село невелике, на п’ятничну молитву у молитовний дім приходить 25-30 мусульман, в інші дні тижня приміщення зачиняється, місцезнаходження ключів відомо тільки парафіянам. Тут немає охоронця і немає системи відеоспостереження», – розповів Рустем Теміров.

На місце події прибули правоохоронні органи, МНС, представники влади Нижньогірського району. Мусульмани села вкрай стурбовані подією і вважають це провокацією, оскільки всім відомо, що вчора мусульманський світ відзначав День народження Пророка Мухаммеда.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини