Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У кримського БайкалБанка відкликали ліцензію

18 / 08 / 2016

Центральний банк Російської Федерації (Банк Росії) відкликав у кредитної організації БайкалБанк ліцензію на здійснення банківських операцій і призначив до цієї установи тимчасову адміністрацію. Про це повідомляють «Крим.Реалії» з посиланням на Центробанк РФ.

«В умовах розміщення грошових коштів в активи незадовільної якості БайкалБанк (ПАТ) неадекватно оцінював прийняті у зв’язку з цим ризики. Після виконання вимог наглядового органу про належну оцінку прийнятих кредитних ризиків, банк повністю втратив власні кошти (капітал)», – зазначається в повідомленні.

У Центробанку підкреслюють, що керівництво і власники БайкалБанк не вжили ефективних і достатніх заходів щодо нормалізації його діяльності.

«Крім того, в серпні поточного року в умовах введених наглядовим органом щодо БайкалБанк (ПАТ) обмежень, керівництвом і власниками банку здійснені схемні операції і угоди, спрямовані на виведення активів», – підкреслили у Банку Росії.

У головній фінансовій установі Росії відзначають, що БайкалБанк є учасником системи страхування вкладів. Тому законом передбачена виплата страхового відшкодування вкладникам банку, в тому числі, індивідуальним підприємцям, у розмірі 100 відсотків залишку коштів, але не більше 1,4 мільйонів рублів в сукупності на одного вкладника.

На сайті БайкалБанку повідомляють «про настання 18 серпня 2016 року страхового випадку щодо кредитної організації БайкалБанк (публічне акціонерне товариство) БайкалБанк (ПАТ) (м. Улан-Уде)».

Згідно з розміщеною інформацією, страхове відшкодування за банківським вкладом (рахунку) в іноземній валюті розраховується в рублях за курсом Банку Росії на 18 серпня 2016 року.

Виплати обіцяють почати не пізніше 1 вересня 2016 року.

У кінці квітня російські ЗМІ повідомляли про проблеми в роботі «БайкалБанк». Установа на деякий час припиняла обслуговування клієнтів після технічного збою, а саме – несанкціонованого скидання інформації. Тоді ж стало відомо, що відділення «БайкалБанк» в Ялті перестало обслуговувати клієнтів з невідомих причин.
На початку червня в банкоматах БайкалБанку в Криму був введений ліміт на зняття коштів з карток.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини