Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Крим приїхав скандальний євродепутат від Польщі

10 / 12 / 2015

До Криму прибув польський депутат Європарламенту Януш Корвін-Мікке, повідомляють «Крим.Реаліі» з посиланням на прес-службу російського уряду Криму.

«В ході візиту пан Мікке намір ознайомитися зі станом справ в республіці з моменту її входження до складу Російської Федерації і висловити підтримку волевиявлення кримчан у відстоюванні своєї політичної точки зору, згідно якої вони здійснили своє право на самовизначення на референдумі 16 березня 2014», — йдеться в повідомленні.

Польський політик провів ряд зустрічей з російським керівництвом, зокрема зустрівся з російським главою Криму Сергієм Аксьоновим. Також він має намір відвідати міста Криму і поспілкуватися з місцевими жителями.

Януш Корвін-Мікке відомий своєю проросійською позицією і ексцентричними витівками. Зокрема, він підкидав руку в нацистському вітанні під час засідання Європарламенту. Також він називав Україну та Німеччину «ворогами Польщі» і послідовно критикує політику ЄС щодо РФ.

Офіційної реакції МЗС України на цей візит поки не послідувало. Раніше проти сербських політиків, що відвідали Крим, генеральна прокуратура України порушила кримінальну справу за фактом незаконного перетину державного кордону.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини