Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

У Коктебелі відбулась сутичка між поліцейськими та торговцями

13 / 07 / 2016

У парковій зоні кримського селища Коктебель сталося зіткнення між співробітниками поліції і торговцями. Про це повідомляє Кримська правозахисна група з посиланням на відео, викладене очевидцями.

У вівторок, 12 липня, торгові точки під Феодосією були відключені від електрики. У парку розташовані не лише сувенірні намети, а й столові і кафе, які залишилися без електроживлення. Співробітники поліції прибули на місце з метою розігнати людей.

Після конфлікту з силовиками приїхав представник адміністрації Коктебеля, який не зміг пояснити людям, на якій підставі знеструмлені торговельні місця, і хто дав розпорядження поліції розганяти людей силою.

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини