Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Керчі звільнено головного лікаря місцевої лікарні

1 / 07 / 2016

Після позапланової перевірки Керченської лікарні №1 ім. Н.І. Пирогова був звільнений головний лікар медустанови, повідомляє Кримінформ. Приводом стало звернення працівників лікарні зі скаргою на затримки у виплатах заробітної плати.

«В порушення колективного договору ГБУЗ РК «Керченська лікарня №1 ім. Н.І. Пирогова» на 2015-2018 роки керівництвом даного медичного закладу не забезпечена виплата заробітної плати два рази на місяць, – йдеться в повідомленні. – За систематичні зриви у виплаті заробітної плати працівникам установи була проведена зміна керівництва. Згідно з наказом міністерства, на посаду головного лікаря з 10 червня 2016 року призначена Хорунжа К.С.» – повідомляє видання з посиланням на російське Міністерство охорони здоров’я Криму.

Нагадаємо, 29 червня лікарі Керченської міської лікарні №3 запитали кримську прокуратуру перевірити дотримання Трудового кодексу РФ в сфері оплати праці. Працівники дитячої лікарні також скаржаться на ставлення керівництва і маленьку зарплату, а крім того, заявляють, що змушені закривати ставки відсутніх через відпустку чи хвороб колег без відповідної оплати праці.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини