Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Кабміні створили посаду уповноваженого з питань Криму і Севастополя

20 / 08 / 2015

Уряд України схвалив проект постанови щодо створення посади уповноваженого з питань Автономної Республіки Крим і Севастополя.Про це повідомляє прес-служба Міністерства регіонального розвитку України.

Як сказано в повідомленні, проект схвалений «з метою забезпечення ефективної реалізації державної політики з питань Автономної Республіки Крим та міста Севастополя і демократичних принципів у сфері захисту прав та інтересів кримськотатарського народу» .Згідно з документом, майбутній уповноважений увійде в структуру Секретаріату Кабміну і буде ставитися до першої категорії посад держслужбовців, а рівень його зарплати прирівнюється до посади заступника міністра.

Хто займе цю посаду, не вказується.

Після анексії Криму Росією в березні 2014 року, в Херсоні функціонує Постійне представництво президента України в Криму, прокуратура АРК при Генпрокуратурі України, яка зараз базується в Києві, департамент України у справах АРК і Севастополя секретаріату Кабінету міністрів України, а також Держслужба з питань Криму і Севастополя при уряді України, у якої до середині травня 2015 з’являться керівник. Також при Президенті України створено офіс уповноваженого у справах кримськотатарського народу, який очолює Мустафа Джемілєв.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини